Bitdefender Adware Removal Tool

Reklam Yazılımı Kaldırma Aracı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.15 MB
  • Sürüm 1.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici BitDefender
Bitdefender Adware Removal Tool; Mac tabanlı bilgisayarlarınıza bulan reklam yazılımlarını ortadan kaldırmanıza imkan tanıyan harika bir yazılımdır.

Bitdefender Adware Removal Tool; Mac tabanlı bilgisayarlarınıza bulan reklam yazılımlarını ortadan kaldırmanıza imkan tanıyan harika bir yazılımdır.

Ziyaret ettiğimiz web siteleri veya indirdiğimiz yazılımlar ile birlikte istenmeyen ek dosyalar ve bazı zararlı reklam yazılımları da beraberinde gelebiliyor. Bu reklam yazılımları sürekli olarak ekranda beliriyor ve bizi zor durumda bırakabiliyor. Kullanıcılarını bu durumlardan kurtarmak amacı ile geliştirilmiş olan Bitdefender Adware Removal Tool bu reklam yazılımları tespit eder ve tamamen ortadan kaldırır.

Tamamen ücretsiz olarak sahip olabileceğimiz bu yazılım ile bilgisayarınızda reklam yazılımını öğrenebilmek için tek yapmanız gereken, yazılımın .zip dosyasını bir klasöre çıkararak çalıştırmak. Daha sonra yazılım sisteminizde kapsamlı bir tarama başlatır ve reklam yazılımlarını tespit eder. Bu tespit edilen zararlı yazılımları tek bir fare tıklaması ile kaldırabilirsiniz.

Zararlı yazılımları kaldırdıktan sonra zararlı yazılımların tümünün kaldırılıp kaldırılmadığını merak ediyorsanız "Search for Adware" butonunu kaldırabilirsiniz.

NOT: Zararlı yazılımın kaldırılma işleminin başarılı olarak yapılabilmesi için işleme başlamadan önce mevcut web tarayıcınızı kapatmalısınız.

Bitdefender Adware Removal Tool indir