Bitdefender Adware Removal Tool

Reklam Yazılımı Kaldırma Aracı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 44.5 MB
  • Version 1.1.3.1626
  • Dil İngilizce
  • Firma BitDefender
Windows tabanlı bilgisayarlarınıza bulan reklam yazılımlarını ortadan kaldırmanıza imkan tanıyan harika bir yazılımdır.

Windows tabanlı bilgisayarlarınıza bulan reklam yazılımlarını ortadan kaldırmanıza imkan tanıyan harika bir yazılımdır.

Ziyaret ettiğimiz web siteleri veya indirdiğimiz yazılımlar ile birlikte istenmeyen ek dosyalar ve bazı zararlı reklam yazılımları da beraberinde gelebiliyor. Bu reklam yazılımları sürekli olarak ekranda beliriyor ve bizi zor durumda bırakabiliyor. Kullanıcılarını bu durumlardan kurtarmak amacı ile geliştirilmiş olan Bitdefender Adware Removal Tool bu reklam yazılımları tespit eder ve tamamen ortadan kaldırır.

Herhangi bir ücret ödemeden sahip olabileceğimiz bu yazılım ile bilgisayarınızda reklam yazılımını öğrenebilmek için tek yapmanız gereken, yazılımı çalıştırmak. Daha sonra yazılım sisteminizde kapsamlı bir tarama başlatır ve reklam yazılımlarını tespit eder. Bu tespit edilen zararlı yazılımları tek bir fare tıklaması ile kaldırabilirsiniz. Zararlı yazılımları kaldırdıktan sonra zararlı yazılımların tümünün kaldırılıp kaldırılmadığını merak ediyorsanız "Search for Adware" butonunu kaldırabilirsiniz.

NOT: Zararlı yazılımın kaldırılma işleminin başarılı olarak yapılabilmesi için işleme başlamadan önce mevcut web tarayıcınızı kapatmalısınız.

Mutlaka denemelisiniz!

Bitdefender Adware Removal Tool indir
DİĞER SÜRÜMLER